O naszej firmie

Firma PPM S.C. powstała w 2010 r. To dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-usługowa branży metalowej, stawiająca na rozwiązania profesjonalne, szybkie oraz kompetentne. Obecnie posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, współpracując z odbiorcami z całej Europy. Posiadamy bardzo szeroki zakres usług od obróbki skrawaniem CNC, frezowanie 3-osiowe, 4-osiowe, 5-osiowe, toczenie CNC po obróbkę metali oraz kompleksową sprzedaż maszyn CNC wraz z ich transportem, profesjonalnym serwisem i szkoleniami.

PPM S.C.
Firma w liczbach
ponad 12 lat

doświadczenia w branży

ponad 1206

sprzedanych maszyn

około 250

kontrahentów z całego świata

Zapewniamy Ci

Najwyższa jakość wyrobów

Najnowsze centra obróbcze CNC w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych operatrów i inżynierów zapewniają najwyższą jakość wyrobów i zgodność z dokumentacją.

Kontrola jakości

Produkowane elementy są wielokrotnie testowane oraz sprawdzane przez naszych wykwalifikowanych specjalistów z działu Kontroli Jakości.

Terminowość


Działamy szybko, sprawnie i kompetentnie oraz stawiamy na długofalową współpracę. Posiadamy duży i nowoczesny park maszynowy, dlatego zlecenia wykonujemy w wyznaczonym terminie.

Kontrola jakości

Ugruntowaną pozycję na rynku zapewnia nam stały nadzór nad procesem obróbki oraz kontrolą poprzez wdrożenie w naszej firmie systemów jakości. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów, dlatego naszym celem jest spełnianie najwyższych wymogów jakościowych naszy ch klientów. Korzystamy z precyzyjnych urządzeń pomiarowych, nowoczesnego oprogramowania. Wszystkim zajmują się nasi dokładni kontrolerzy z dużym doświadczeniem w obróbce i znajomością procesów technologicznych.

Serwis maszyn CNC

Specjalizujemy się w serwisowaniu i naprawie maszyn CNC, m.in. marki Gildemeister, Cincinnati, Deckel MAHO, urządzeń Heidenhain. Posiadamy zespół, którego wieloletnie doświadczenie i tysiące przerobionych usterek i zgłoszeń serwisowych w połączeniu z specjalistycznym sprzętem diagnostycznym, narzędziami oraz częściami zamiennymi z górnej półki, poradzi sobie z każdą awarią. Jeśli masz problem z maszyną, naciśnij przycisk poniżej i wyślij do nas zgłoszenie serwisowe.

Bezpieczny transport maszyn

Zajmujemy się kompleksowym transportem maszyn. Poprzez odbiór, załadunek, rozładunek maszyny po planowanie trasy i dostarczenie jej prosto do siedziby Twojej firmy. Na miejscu rozładowujemy maszynę oraz ją uruchamiamy. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę w montażu maszyn.

Praktyczne Szkolenia

Po uruchomieniu maszyny przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie z jej obsługi. Nasi specjaliści od maszyn i obróbki przez kilkanaście lat mieli do czynienia z setkami maszyn i najtrudniejszymi zleceniami obróbczymi, dlatego przedstawimy Ci najlepsze sposoby i sprawdzone techniki jak sprawnie i wydajnie pracować na danej maszynie.

© 2023 PPMSC.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone